Business
E-Mail Hosting

Güçlü Özellikleriyle Kullanımı Kolay Kurumsal E-Posta

Alan Adınıza Özel E-Posta Adresleri
Virüslere Karşı Ücretsiz Koruma
Ücretsiz Spam Koruması

  • E-MAIL
   1 E-Mail Hesabı

   YÜKSELTME
   5 E-Mail

   KOTA
   5 GB Her E-Mail

   ANTİVİRÜS
   Ücretsiz Koruma

   ANTİSPAM
   Ücretsiz Koruma


  • E-MAIL
   6 E-Mail Hesabı

   YÜKSELTME
   25 E-Mail

   KOTA
   5 GB Her E-Mail

   ANTİVİRÜS
   Ücretsiz Koruma

   ANTİSPAM
   Ücretsiz Koruma


  • E-MAIL
   50 E-Mail Hesabı

   YÜKSELTME
   200.000 E-Mail

   KOTA
   5 GB Her E-Mail

   ANTİVİRÜS
   Ücretsiz Koruma

   ANTİSPAM
   Ücretsiz Koruma

İşiniz İçin Kurumsal E-Posta Hizmeti

E-Mail Hosting paketlerimizle siz değerli müşterilerimize kesintisiz ve sorunsuz bir e-mail iletişimi sağlıyoruz.

Yüksek Disk Alanı

Yüksek Disk Alanı

E-Mail Hosting paketlerimizle sizlere önemli iletilerinizi uzun süreler boyunca silmeden biriktirebileceğiniz saklama alanları sunuyoruz.
Kişiselleştirilmiş E-Mail

Kişiselleştirilmiş E-Posta

Kurumsal E-mail Hosting paketimizle, işinizi kurumsal ve profesyonel açılardan en doğru ve prestijli olarak temsil edecek E-Posta adreslerine siz de sahip olabilirsiniz.
Mobil Uyumlu

Mobil Uyumluluk

Hizmet paketlerimiz Windows, Mac, Android veya iOS işletim sistemlerine sahip mobil cihazlarınızla, tabletlerinizle ve masaüstü/dizüstü uygulamalarınızla %100 uyumlu olarak çalışır.
Anti-Spam

Anti Spam Koruma

ClamAV ile desteklenerek güçlendirilmiş E-Posta hizmetlerimiz sayesinde, rahatsız edici spam mesajları size ulaşamayacak. Öte yandan, sizin göndereceğiniz iletilerse, gönderdiğiniz kişinin spam mesajlarının arasına düşmeyecek.
%99.99 Uptime

%99.99 Uptime

Sunucularımızı 7/24 takip ediyor, sizin için aralıksız ve sorunsuz olarak çalıştıklarından emin oluyoruz. Böylece %99.99 Uptime (Çalışma Süresi) oranıyla, kesintisiz bir elektronik mesaj iletişimine erişmenizi sağlıyoruz.
Gelişmiş Takvim

Gelişmiş Takvim

İster ofisinizin içinde ister dışında olsun, toplantılarınızı ve şirketiniz için olmazsa olmaz zaman planlamalarınızı, paylaşımlı takvim uygulamamızla kolayca yönetebileceksiniz.

Paket Karşılaştırma ve Detayları

İhtiyacınıza En Uygun Business E-Mail Hosting Paketimizi Seçmeniz İçin Karşılaştırmalı Özellikler

Business E-Mail Basic Business E-Mail Plus Business E-Mail Extra Business E-Mail Pro
Aylık Ücret 5.95 TL Aylık 35.70 TL Aylık 154.70 TL Aylık 297.50 TL Aylık
Temel Özellikler
E-Mail Sayısı 1 E-Mail Hesabı 6 E-Mail Hesabı 26 E-Mail Hesabı 50 E-Mail Hesabı
Max E-Mail Sayısı 5 E-Mail Hesabı 25 E-Mail Hesabı 49 E-Mail Hesabı 200.000 E-Mail Hesabı
Disk Alanı (E-Mail Başına) 5 GB 5 GB 5 GB 5 GB
Anti Spam
Anti Virus
IMAP / POP3
Online Yönetim Paneli
Takvim - Önemli etkinlikleri takip edin ve programınızı paylaşın
Mobil Uyum
TLS Support
Webmail
Destek
Ticket 7/24
Fiyatlar
Aylık Ücret 5.95 TL Aylık 35.70 TL Aylık 154.70 TL Aylık 297.50 TL Aylık
3 Ay 18.18 TL 109.08 TL 472.68 TL 909.00 TL
6 Ay 36.02 TL 216.12 TL 936.52 TL 1,801.00 TL
12 Ay 60.15 TL 360.90 TL 1,563.90 TL 3,007.50 TL
Satın Al Satın Al Satın Al Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

Business E-Mail Hosting hizmetimizle ilgili olarak aklınıza takılabilecek bazı sorular ve yanıtları

Firmanızın alan adıyla E-Posta kimliğinizi markalayarak, oluşturacağınız iş E-Posta adresleriyle şirketinize veya ticari işletmenize hem içeriden hem de dışarıdan daha profesyonel bir imaj kazandırabilirsiniz. (Örnek: mailim@cloudspex.com). Kurumsal E-Mail Hosting paketlerimizin hepsini, yüksek hızlı bulut (cloud) sunucularımızda saklıyoruz. İşletmeniz, organizasyonunuz ve ekibiniz büyüyüp genişledikçe, sizin de şirketiniz için yeni E-Posta hesaplarını istediğiniz gibi eklemeniz ya da kaldırmanız mümkün.

Business E-Mail Hosting paketimizle Microsoft Outlook / Outlook Express / Mozilla / Eudora / Entourage 2004 / Windows Mail vb. masaüstü tabanlı elektronik posta istemcilerinden herhangi birini kullanabilirsiniz.

E-Posta hesabınıza internet arayüzünden erişebilmeniz için, kendi alan adınızı örneğin http://webmail.alanadiniz.com olacak şekilde kullanabilirsiniz. E-Posta adresinizi ve şifrenizi ilgili arayüzün giriş sayfasındaki pencerelere yazarak girmeniz yeterlidir.

Kurumsal E-Posta mesaj kutunuza herhangi bir masaüstü veya dizüstü bilgisayar, akıllı telefon veya tablet kullanarak erişebilirsiniz. Web E-Mail hizmetimiz HTML5 ve JavaScript kullanılarak oluşturulmuştur; ve iOS, Android, Windows Mobile, Symbian, Blackberry ve bunlar gibi daha pek çok işletim sistemiyle uyumludur.

Business E-Mail Hosting paketimiz dâhilinde sizin için açacağımız her bir E-Posta adresiniz, 5 GB kotalı saklama alanına sahip olacaktır.

Evet. E-Posta gönderim listeleri oluşturabilir, bunlara kullanıcı(lar) ekleyebilir, kullanıcıları bu listelerden silebilir; isterseniz bir moderatör seçebilir, kişilerin bir posta listesine katılmasını kısıtlayabilir veya bir kullanıcıyı posta listesinden yasaklayabilirsiniz.

SPAM mesajlar için hiç toleransımız yok. Çünkü hiç kimsenin size arzu etmediğiniz mesajları toplu olarak ardı ardına ve ısrarla göndermeye hakkı olamaz, olmamalı. "Güvenli listeleri", satın alınan listeleri veya bu gibi listelerin alınıp satılmalarını da biz SPAM olarak değerlendirmekteyiz. 'Spam gönderenler' olarak tanımladığımız hesapları önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın feshedebiliyoruz.

Evet, kullanabilirsiniz. Otomatik yanıtlayıcılar, e-mail adreslerinize teslim edilen e-mail iletilerine otomatik olarak önceden tanımlı cevaplar gönderilmesini sağlar. Böylece müsait olmadığınız zamanlarda, örneğin tatildeyseniz size gönderilen e-mail iletilerine bir şekilde dönüş yapabilmenizi, durum ile ilgili bilgi verebilmenizi sağlarlar.