Windows
Reseller Hosting

Kendi hosting işletmenizi hemen bugün hayata geçirebilirsiniz!

SUNUCU LOKASYONU

  • DOMAIN
   Sınırsız Site

   DISK
   10 GB Disk Alanı

   TRAFİK
   200 GB Trafik

   E-POSTA
   Sınırsız E-Posta

   SSL
   Ücretsiz SSL

   KURULUM
   Tek Tıkla Kurulum

   plesk



  • DOMAIN
   Sınırsız Site

   DISK
   25 GB Disk Alanı

   TRAFİK
   500 GB Trafik

   E-POSTA
   Sınırsız E-Posta

   SSL
   Ücretsiz SSL

   KURULUM
   Tek Tıkla Kurulum

   plesk



  • DOMAIN
   Sınırsız Site

   DISK
   100 GB Disk Alanı

   TRAFİK
   2 TB Trafik

   E-POSTA
   Sınırsız E-Posta

   SSL
   Ücretsiz SSL

   KURULUM
   Tek Tıkla Kurulum

   plesk


Beklentinizin Üzerinde Güçlü Web Hosting

Sınırsız Hosting hizmetimizde öne çıkan benzersiz avantajlar.

Ücretsiz SSL

Ücretsiz SSL

Google ve benzeri arama motorları SSL hizmetini sıralama ölçütü olarak kullanırlar. Ücretsiz SSL hizmetimiz, internet sitelerinizin arama motorlarında üst sıralara yükselmelerini sağlar.
Ücretsiz Taşıma Hizmeti

Ücretsiz Taşıma Desteği

İnternet sitenizi eski sunucusundan CLOUDSPEX sunucularımıza taşımanın size zahmet vererek değerli vaktinizi kaybettirmesini istemiyoruz. Teknik ekibimiz gerekli tüm işlemleri sizin için ücretsiz ve sorunsuz olarak gerçekleştiriyorlar.
Ücretsiz Yedekleme Hizmeti

Ücretsiz yedekleme

CLOUDSPEX sunucularımızı haftalık olarak mutlaka yedekliyoruz. Böylece, olası ve can sıkıcı herhangi bir veri kaybı durumunda, 1 ile 7 gün arasında oluşturduğumuz en son yedeklememiz sayesinde, internet sitenizi tekrar aktif hâle getiriyoruz.
Güvenli Hosting Altyapısı

Güvenli Sunucu Platformu

Sunucularımızı sürekli izliyor ve olası problemleri önceden tespit ederek engelliyoruz. Kesintisiz ve haftada bir yedeklenen Hosting hizmetimizi sizlere bu disiplinle sunuyoruz.
Limitsiz Özellikler

Sınırsız Özellikler

Disk, Trafik, Mesaj Kutusu, Veritabanı, Subdomain (Alt alan), FTP Kullanıcısı gibi kaynaklar sınırsız olduklarından, internet sitenizi limit aşım endişesini hiç duymadan yayınlayabilirsiniz.
Tek Tıkla Otomatik Script Kurulumu

Tek Tıkla Script Kurulumu

WordPress, OpenCart, Laravel ve bunlar gibi 300 adet en çok kullanılan script’i kontrol panelinizden tek tıklamanızla dakikalar içinde yükleyebilirsiniz.
AntiSpam ve Virüs Koruması

AntiSpam ve Virüs Koruması

Tüm sunucularımız AntiSpam Gateway arkasındadır. Bu sayede, iletileriniz Spam klasörlerine düşmezler ve doğruca göndermiş olduğunuz e-posta adresinin Inbox kutusuna iletilirler.
Hosting Destek Hizmeti

7/24 Teknik Destek

Yardımımıza ihtiyacınız olduğu her an, sizlere ticket sistemimizden 7/24 kesintisiz destek sağlıyoruz.

Paket Karşılaştırma ve Detayları

İhtiyacınıza Uygun Reseller Hosting Paketini Seçmeniz İçin Karşılaştırmalı Özellikler

Windows Reseller Basic Windows Reseller Plus Windows Reseller Extra Windows Reseller Pro
Aylık Ücret 4.40 $ Aylık 5.31 $ Aylık 7.14 $ Aylık 11.09 $ Aylık
Temel Özellikler
Kaç Site Yayınlanabilir? Limitsiz Website Limitsiz Website Limitsiz Website Limitsiz Website
Disk 10 GB 25 GB 50 GB 100 GB
Aylık Trafik 200 GB Bandwidth 500 GB Bandwidth 1000 GB Bandwidth 2 TB Bandwidth
Ücretsiz SSL Desteği
Web Hosting Özellikleri
ASP.NET / .NET Sürümler 4.0 / 4.5 / 4.6 / 4.7 4.0 / 4.5 / 4.6 / 4.7 4.0 / 4.5 / 4.6 / 4.7 4.0 / 4.5 / 4.6 / 4.7
Klasik ASP
IIS URL Re-Write
Persits Upload, Jpeg, Mail
ASP.Net MVC 5 Desteği
Veritabanı (SQL) Özellikleri
MSSQL Server Sürümü 2008 R2 and 2012 R2 2008 R2 and 2012 R2 2008 R2 and 2012 R2 2008 R2 and 2012 R2
MSSQL MyLittleAdmin
MS Server Management Studio
Toad for MySQL
MSSQL Stored Procedures
Destek
Ticket 7/24
Hosting Fiyatları
Aylık Ücret 4.40 $ Aylık 5.31 $ Aylık 7.14 $ Aylık 11.09 $ Aylık
3 Ay 14.58 $ 17.77 $ 23.69 $ 36.90 $
6 Ay 28.24 $ 34.62 $ 46.47 $ 72.89 $
12 Ay 54.67 $ 65.60 $ 89.29 $ 138.49 $
24 Ay 105.69 $ 127.55 $ 171.29 $ 266.04 $
36 Ay 158.53 $ 191.33 $ 256.93 $ 399.06 $
Satın Al Satın Al Satın Al Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

Reseller Hosting hizmetimizle ilgili olarak aklınıza takılabilecek bazı soruların yanıtlarını bu bölümde bulabilirsiniz.

Reseller Hosting, web tasarım işini yapan kişilerle ajanslar veya çok sayıdaki internet sitesine sahip olan kişiler için uygun olan, üstün performanslı hosting çözümüne verilen addır. Reseller Hosting paketleriyle her bir internet siteniz için ayrı birer kontrol paneli sağlanır ve bunların yönetimi de oldukça basit ve kolaydır. Müşterilerinizle yaptığınız anlaşmalara göre paketlerini dilediğiniz gibi yapılandırabilirsiniz.

Reseller Hosting ile Web Hosting arasındaki en temel fark; birden çok site eklendiğinde, Reseller Hosting paketlerinde her bir site için farklı birer kontrol panelinin sağlanıyor olmasıdır. Bu özellik sayesinde, kontrol paneli bilgilerini müşterilerinizle gönül rahatlığı içerisinde paylaşabilirsiniz. Öte yandan, Web Hosting paketlerindeyse, eklediğiniz her bir site için aynı (ortak) kontrol panelini kullanmak zorunda kalırsınız. Ayrıca, Reseller Hosting paketlerinde farklı kullanıcı paketleri oluşturarak, tüm kullanıcı kaynaklarını dilediğiniz gibi paylaşmanız mümkündür. Reseller Hosting ile Web Hosting arasındaki temel farklılıklar işte bunlardır.

Reseller Hosting paketlerimizle sabit IP kullanabilirsiniz. Tanımlanan sabit IP adresi talebinize göre Reseller Hosting paketinizin tamamı veya paketiniz içerisindeki özel bir site için kullanılabilir.

Eğer sitemiz üzerindeki Reseller Hosting paketlerimiz sizin gereksinimlerinizi veya beklentilerinizi karşılamıyorsa, size VDS veya VPS sunucularımızı kullanmanızı öneririz. Böylece, size özel tahsis edeceğimiz kendi sunucunuzu arzu ettiğiniz gibi yapılandırabilir, yalnızca sizin kullanımınıza ayrılmış sunucunuzla sitelerinizi dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Sizce de bu daha ekonomik ve verimli bir çözüm olmaz mı?

Sistemimize kaydettiğiniz kredi kartınızla paketiniz üzerinde otomatik ödeme talimatınız varsa, Reseller Hosting paketiniz süresi dolduğunda otomatik olarak yenilenecektir. Yalnızca, küçük ama önemli bir hatırlatma olması açısından, kredi kartınızın son kullanım tarihinin otomatik yenileme işleminin öncesinde henüz geçmediğinden emin olmanızda fayda var tabii.

Linux tabanlı ve cPanel kontrol paneline sahip Reseller Hosting paketidir. Bu paketimizdeki WHM panel sayesinde tüm sitelerinizi ve müşterilerinizi kolaylıkla yönetirken, her bir müşteri hesabınızın ayrı birer kontrol paneline sahip olmasını da sağlarsınız.

Evet, kullanabilirsiniz. Sahip olduğunuz sabit IP hizmetinizi arzu ederseniz sizin için cPanel Reseller Hosting paketinizin tamamına veya paketinizde bulunan bir internet sitesine tanımlayabiliriz.

Windows tabanlı ASP, ASP.NET, .NET Core ve/veya MVC altyapısıyla oluşturulmuş siteler için oluşturulmuş reseller paketimizdir. Bu paket sayesinde birçok internet sitesini aynı anda dilediğiniz gibi ekleyebilir veya yönetebilirsiniz.

Windows Reseller Hosting paketiniz, Plesk kontrol paneline sahiptir. Plesk kontrol paneli, Windows altyapısına sahip sunucular için günümüzün en kararlı ve en çok tercih edilen yönetim panelidir. Dahası, Windows Reseller Hosting paketinizdeki her bir kullanıcı için ayrı ayrı olarak oluşturduğumuz Plesk Panellerinin sayesinde, tüm hesaplarınızı en verimli şekilde yönetme imkânına siz de sahip olacaksınız.

Diğer tüm Reseller Hosting paketlerinde olduğu gibi, Windows Reseller Hosting paketleri de markasız, herhangi bir marka ibaresini içermeyen isimsiz hizmetlerdir. Başka bir deyişle, hem sunucunun/sunucuların hem de buna istinaden verilen hizmet(ler)in üzerlerinde hiçbir cloudspex.com ibaresi katiyen bulunmaz. Bu sayede, hizmet/ürün satışı yaptığınız kendi müşterileriniz, bizim sizlere sunmakta olduğumuz hizmetlerimizle ücretlerimizi, sizin kendi ticarî faaliyetleriniz veya ticaret alanlarınız için tarafınızca belirleyeceğiniz kendi fiyatlarınızla asla karşılaştıramayacaklardır.

Reseller Hosting sunucularımız -tıpkı hosting hizmeti sunduğumuz diğer tüm sunucularımızın da olduğu gibi- teknik ve güvenlik açılarından günümüzün son derece gerekli olan ve en son teknolojilerinin ürünü bütün elzem özelliklere sahiplerdir. Sunucularımızın yönetimini, bünyemizdeki, her bir değerli üyesi kendi uzmanlık alanında son derece deneyimli ve profesyonel olan ekibimizle uyum içerisinde, mutluluk ve gururla gerçekleştirmekteyiz.